در زمانی که  جهان در تلاش برای زنده ماندن از یک بیماری همه گیر جهانی بود ، استودیوی بازی های ویدئویی Fntastic در ابتدای سال تریلری را منتشر کرد .

The Day Before یک بازی شوتر سوم شخص جهان باز چند نفره  زامبی محور به همراه مخفی کاری آخرالزمانی است

 

این بازی در سبک جهان باز است و در آمریکا اتفاق می افتد کشوری که پر شده از افراد گرسنه پس از شیوع یک همه گیری و آلوده شدن  بسیاری از مردم ، بازماندگان برای پیدا کردن غذا و سلاح با هم در جنگ هستند و به یکدیگر رحم نمی کنند 

به سرعت یکی از مورد انتظارترین بازی های 2021 شد ، The Day Before به نظر می رسید که فضای خالی باقی مانده از وحشت پس از آخرالزمانی The Last of Us Part 2 را برآورده می کند و همچنین به بازیکنان The Division چیزی برای رفع تشنگی در خارج از آن می دهد. خیابان های واشنگتن دی سی

با نزدیک شدن به پایان پنجره عرضه پیشنهادی Q2 2021 که توسط توسعه دهندگان تنظیم شده است ، به نظر می رسد که این MMO جهان باز امسال نور روز را نبیند و شاید در بهترین حالت از آن بیرون بیاید. در پشت سایه ها تا پایان سال 2021.

بنابراین ، به نظر برخی از دلایلی که فکر می کنیم ممکن است روز قبل از زمانی که گفته می شود فرا نرسد ، چیست؟ اولا ، ما Q2 قریب الوقوع 2021 را در یک هفته به پایان می رسانیم ، بنابراین بعید است که Fntastic بازی را در این بازه زمانی کوتاه عرضه کند.

همچنین موضوع حفظ برخی از هیاهوها در اطراف طرفداران مشتاق بازی وجود دارد. یک تریلر دیگر که بیشتر دنیای بازی را نشان  دهد ، انواع مختلف سلاح های آلوده ، و شاید حتی کمی درباره شخصیت های عنوان در این مرحله  قبل از تاریخ شروع بازی مورد نیاز است.

جدیدترین تریلر  The Day Before در ماه آوریل بود ، جایی که ما اجمالی از وسایل نقلیه مورد استفاده برای سفر در مکان های خیره کننده بازی و همچنین ارائه کوتاه بازی و خانه ها و فروشگاه هایی را که می توانید در آنها مشاهده کنید ، مشاهده کردیم. در سفر شما شکی نیست که عنوان فوق العاده به نظر می رسد ، اما این واقعیت که ما از آن زمان سکوت رادیویی داشتیم ، مطمئناً نگران کننده است.

همچنین باید در نظر داشته باشیم که در مصاحبه ای با بنیانگذاران Fntastic ، Ed Gotovtsev و Aisen Gotovtsev ، بیانیه ای داده شد که در آن گفته بود که "بتا قبل از راه اندازی ، اما فقط برای هزاران خوش شانس" اتفاق می افتد. بدیهی است ، این به دلایلی برنامه ریزی نشده است. حداقل برای تاریخ انتشار فعلی آنها Q2 2021.

البته ، با مقایسه بازی با  بازی مانند The Last of Us ، بدون شک این کار فشار زیادی را به همراه خواهد داشت و به نظر می رسد که توسعه دهندگان برای صیقل دادن و حفظ یک بازی عالی که انتظارات را برآورده می کند ، وقت می گذارند. اگر بخواهیم بازی Cyberpunk 2077 را به راه بیندازیم ، مطمئناً هنگام فکر کردن به بازی ای که هنوز به پایان نرسیده است ، فکر بیشتری به همراه داشته است.

هر کاری که استودیو تصمیم بگیرد انجام دهد ، امیدواریم که آنها هرچه زودتر طرفداران خود را در جریان قرار بدهند. اما نمی توانم منتظر بمانم تا به وحشت دنیای آن بپردازم.با توجه به وضعیت فعلی ، The Day Before روی رایانه های شخصی منتشر می شود و هنوز قرار است در Q2 2021 منتشر شود.

لطفا نظرات و پیش بینی های خود را  از بازی the day before با ما به اشتراک بگذارید .