درز تصاویر جاسوسی شده نشان می دهد که یک (SUV) شاستی بلند  (شبه) دیگر در راه است 

الیور زیپس ، رئیس ب ام و این هفته در مصاحبه با CNBC به طور غیرمستقیم از SUV پرچمدار خود نام برد. بدون افشای هویت مدل ، مدیر اجرایی 57 ساله به طور مختصر در مورد "خودروی گران قیمت دیگری" صحبت کرد که تا پایان سال قبل از ورود به کارخانه اسپارتانبورگ معرفی خواهد شد.

تاسیسات تولیدی در کارولینای جنوبی جایی است که اکثر شاسی بلندهای بی ام و مانند مدل های X3 تا X6 به همراه نسخه M و پرچمدار X7 ، که باعث ایجاد Alpina XB7 شده است ، در آنجا ساخته شده است. در مورد محصول آینده ، Zipse گفت که این محصول جایگزین یک محصول موجود نمی شود بلکه یک افزودن یک کحصول جدید به مجموعه خواهد بود: "مدل کاملاً جدید ، گران قیمت برای بازار آمریکا ، بلکه برای بازار جهانی."

گفته می شود که X8 M / XM جدید ملقب به پراجکت راک استار ("Project Rockstar") است و دارای پیشرانه پلاگین هیبریدی با موتور 4.4 لیتری V8 دوقلو توربو و موتور الکتریکی است که مجموعاً 750 اسب بخار قدرت تولید می کند.  تنظیمات PHEV برای نسل بعدی M5 در نظر گرفته شده است.

از نظر ظاهر ، عکس های جاسوسی از نمونه های اولیه استتار شده بسیار نگران کننده است ، اگرچه بهتر است قبل از قضاوت در مورد ظاهر SUV منتظر بمانید تا به بازار عرضه شود. ما می دانیم که این خودرو دارای اگزوز چهارگانه ، چراغهای جلو شکاف یافته و خط سقف کمی شیب دارتر از X7 خواهد بود. هنوز مشخص نیست که آیا ردیف سوم دومی را حفظ خواهد کرد یا خیر؟

با توجه به اینکه X7 M50i از 99،800 دلار شروع می شود و Alpina XB7 141،300 دلار است ، به احتمال زیاد برای مدل سال 2023 ، SUV جدید با طیف وسیعی از BMW به راحتی شش رقم خواهد خورد.

همراهان گرامی لطفا نظرات و پیش‌بینی‌های خود را درخصوص خودروی جدید (BMW) X8  را با ما و سایر مخاطبان تاچارا آی تی  به اشتراک بگذارید.