10. The Elder Scrolls V: Skyrim

هیچ کس فکر نمی کند Skyrim بهترین فیزیک اسب را داشته باشد. اگر حتی می توانید شیوه تعامل قابل اعتماد شما با فیزیک جهان را بخوانید ، آنها تاکنون از منطق دنیای واقعی دور هستند. نه ، درعوض ما فقط فکر می کنیم سوار شدن بر اسب خود با پایهای مغناطیسی  کنار کوه.آیا این فقط اسبهایی است که  تکامل یافته اند؟ آنها کدام شکارچیان طبیعی را دارند که به آنها نیاز دارد تا با توجه به لحظه ای صخره های شیب دار را مقیاس بندی کنند؟ بسیاری از سوالات که هرگز پاسخ آنها را نخواهیم دانست.


9. Barbie Horse Adventures: Mystery Ride

نه ، ما شوخی نمی کنیم بسیار خوب ، بنابراین Barbie Horse Adventures بازی های استاندارد بازی های امروزی را ندارد ، اما در زمان انتشار آن در سال 2004 ، اسب سواری کاملاً واقع بینانه بود. این اولین ورود به سری Barbie Horse Adventures بود که از گرافیک سه بعدی استفاده می کرد و تعامل با اسب  سوار شدن بر اسب شما را بسیار جذاب تر می کرد.

شما وظیفه دارید به باربی کمک کنید تا اسب دزدیده شده را ردیابی کند ، قبل از اینکه اسب در یک مسابقه قهرمانی ظاهر شود. به خاطر داشته باشید این یک بازی برای کودکان است ، بنابراین معما و رمز و راز احتمالاً برای همه گیمرها جذاب نیستند ، اما برای مخاطبان هدف آن بیش از رضایت بخش است.


8. Battlefield 1

اسب‌ها در Battlefield 1  ، مانند موجوداتی که ما در دنیای واقعی داریم،  شکننده نیستند. ، اما اسب‌های  Battlefield 1 چیز دیگری هستند. یک شیطان غیرقابل توقف، شاید، از طریق زنجیره‌های ضعیف کد بازی ویدیویی به سرویس شما محدود می‌شود.

 آنها تقریبا غیرقابل کنترل هستند  و می توانند  شلیک گلوله را دور بزنند، و از انفجار نارنجک دستی زنده بمانند. آن‌ها بدون ترس و با خشم از طریق نقشه دنیا وارد صحنه می‌شوند و اغلب افرادی  را که برای انتقام سوار شده بودند، سوار می کنند. اسب‌های جنگی به هیچ وجه  در بازی‌ها واقعی نیستند، اما برای سواری بسیار لذت بخش هستند.

7. Red Dead Redemption

در مورد دنیای گسترده و داستان طنین انداز احساسی Red Dead Redemption 2 صحبت های زیادی شده است ، 

اما قبل از آن، Red Dead Redemption اصلی دوباره تعریف می کرد که یک بازی در غرب وحشی چگونه به نظر می رسد. بیش از هر ژانر دیگری ، اسب ها نماد اصلی داستان های غربی هستند.

Rockstar نمی توانست Red Dead را بدون اسب بسازد . نه تنها می توانید اسب شخصی خود را داشته باشید و سوار شوید ، بلکه می توانید اسب های وحشی را رام کنید و یا حتی اسبهایی را از دامداران که به فکر تجارت خودشان هستند سرقت کنید. چون شما  همیشه یک یاغی  هستید ، خوب چه چیزی بیش از هر چیز دیگری از سرقت اسب است؟


6. The Last of Us

Last of Us  به بازیکنان  اجازه می دهد اسب های خود را بگیرند و آنها را رام کنند. در عوض ، به دو نفره جوئل و الی یک اسب می دهد که الی نام آن را کالوس می گذارد و باعث می شود که به او اهمیت دهید ، هنگامی که جوئل زخمی می شود ، او در تلاش های ناامیدانه  برای زنده نگه داشتن او و جوئل در طول زمستان . او تا پایان یک همراه وفادار است - پایانی که به دست آدمخواران در دریاچه نقره ای رقم می خورد.

The Witcher 3: Wild Hunt.5

 اسب گرالت در The Witcher 3: Wild Hunt روچ نام دارد. این ممکن است کمی بی ادبانه به نظر برسد ، اما بیشتر به یک آفت اشاره دارد به نوعی ماهی. در حقیقت ، در لهستانی  این اسم  یک پایان کوچک داده می شود و بیشتر با ترجمه "Roachie" شناخته می شود. بنابراین واضح است که این اسب دیگری است که شما می خواهید در طول بازی به آن وابسته شوید.

و گرالت حتی قادر است اسب های خود و برخی از زین ها و   تجهیزات پیشرفته خود را ارتقا بخشد. کمی عجیب است ، اما ممکن است بتوان یک اسب کاملاً متفاوت (یک اسب نر سیاه اصیل ) و یک اسب سفید داشته باشیم. فقط نام اسب جدید را روچ نیز می گذارد.

4. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

کاره‌ای زیادی برای انجام دادن و دیدن در Breath of the Wild و بسیاری از راه‌ها برای حرکت از جایی به جایی مثل "بالا رفتن از هر چیز" ) که اسب‌ها تقریبا یک صندلی پشتی دارند. اما برای اهلی کردن و سواری فوق‌العاده رضایت‌بخش است.

خیلی خوب است که از اصطبل دیدن کنید و تمام  اسبهایی را که در آنجا جمع کرده‌اید، ببینید. اسب‌ها گاهی حتی رنگ‌های جالبی دارند، مثل آبی!  اگر این کافی نیست، اگر خوش‌شانس باشید ممکن است به یک اسب غول‌پیکر برخورد کنید.

3. Assassin's Creed Odyssey

در  ابتدای بازی ، شما از اصطبل های تاکستان مارکوس بازدید خواهید کرد و شما باید  یکی از سه اسب را انتخاب کنید. به نظر می رسد این یک تصمیم مهم است ، اما علی رغم توصیفات منحصر به فرد هر اسب ، عملکرد آنها کم و بیش یکسان است. و بیشتر به انتخاب رنگ مورد علاقه شما برمی گردد و   می توانید آن را تغییر دهید.اما صرف نظر از انتخاب های بی هدف شما ، این اسب بهترین دوست شما خواهد بود. دنیای یونان باستان عظیم است و جدا از کشتی شما ، Phobos وسیله اصلی حمل و نقل شما خواهد بود.

Shadow of the Colossus.2

 Agro تنها همراه شما در شکار سخت و دشوار کلوس ها است. کنترل او همیشه آسان نیست. هنگام سوار شدن به Agro ، آنچه واقعاً انجام می دهید کنترل Wander است که به نوبه خود کنترل اسب را نیز کنترل می کند و به کششی از بدن شخصیت اصلی پاسخ می دهند.

اما شما با کنترل کامل یک جریان طبیعی خاص حرکت هستید که باعث می شود Agro زنده بودن بیشتری داشته باشد ، بیشتر شبیه یک دوست مانند یک موتور سیکلت خزدار است. حتی نحوه کارکرد دوربین هنگام سوار کردنش ، همه چیز را سینمایی و به یاد ماندنی می کند.

1. Red Dead Redemption 2

اگر یک سوارکار سخت گیر باشید ، احتمالاً بازی  بهتر از hc Red Dead Redemption 2 برای شما وجود ندارد که . این کار همان کارهای قبلی را انجام می دهد ، اما دنباله غربی Rockstar تقریباً  به واقعیت متعهد است در همه جنبه های بازی. این البته در بسیاری از اسبهای آن نیز وجود دارد. به وضوح به آناتومی اسبها ، حرکت آنها ، حتی ریتم ضربات سمهای آنها توجه شده  تا همسفر آرتور را زنده کنند.

بعلاوه، شما می‌توانید با آن‌ها فراتر از صرفا سوار شدن، با آنها تعامل کنید. سیستم اتصال جدید اسب به شما امکان می دهد به اسب خود غذا دهید ، تمیز کنید و محبت نشان دهید. ایجاد این پیوند اعتماد حرکت و قدرت اسب را گسترش می دهد  و آنها را به شرکای بهتری تبدیل می کند. شما هرگز دوست نداشته اید با اسب بیشتر دوست شوید.