گزارش شده است که شیائومی 12 ، پرچمدار نسل بعدی این شرکت در دست ساخت است. این تلفن دارای مشخصات ممتاز و یک نشت تازه در مشخصات دوربین است. گزارش شده است که شیائومی 12 از سه سنسور 50 مگاپیکسلی برای تنظیم دوربین عقب استفاده می کند. همچنین گفته می شود که شامل تنظیم 5 برابر پریسکوپ برای محدوده کیفیت زوم بهتر بدون از دست دادن جزئیات است. شیائومی به تازگی تأیید کرده است که مارک "Mi" را از محصولات خود حذف می کند و به سادگی از "شیائومی" در آینده استفاده خواهد کرد.

 فاش شد که Xiaomi 12 ممکن است شامل سه دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی باشد-لنز اصلی 50 مگاپیکسلی ، لنز فوق عریض 50 مگاپیکسلی و لنز تله فوتو 50 مگاپیکسلی. همچنین گفته می شود شیائومی روی یک لنز 10 برابر پریسکوپ کار می کند ، اما شیائومی 12 مجهز به سنسور تله فوتو 50 مگاپیکسلی با لنز پریسکوپ 5 برابر است.

این یک ترکیب نادر است که در تلفن های هوشمند مشاهده می شود. به یاد بیاورید ، Mi 11 Ultra دارای لنز پریسکوپ 48 مگاپیکسلی بود اما Xiaomi 12 شاید اولین لنزی باشد که دارای پریسکوپ با سنسور 50 مگاپیکسلی است. Mi 11 Ultra علاوه بر لنز تله فوتو پریسکوپ ، دارای سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی و لنز 48 مگاپیکسلی فوق عریض است. این راهنما هشدار می دهد که این شرکت هنوز در مرحله تأیید طراحی با Xiaomi 12 است و جزئیات سخت افزاری نهایی ممکن است کاملاً متفاوت از آنچه که در حال حاضر فاش شده است باشد.

نشت های گذشته همچنین نشان می دهد که Xiaomi 12 ممکن است حافظه جدید LPDDR5X را بسته بندی کند. پیکربندی LPDDR5X چند ماه پیش توسط JEDEC اعلام شد و حداکثر سرعت انتقال داده آن 6400 مگابیت بر ثانیه تا 8533 مگابیت بر ثانیه است ، دو برابر آنچه LPDDR4X می تواند مدیریت کند. همچنین با یکسان سازی TX/ RX برای بهبود یکپارچگی سیگنال و مدیریت تازه سازی تطبیقی جدید برای بهبود قابلیت اطمینان همراه است. انتظار می رود این تلفن در اواخر سال عرضه شود و احتمالاً از جدیدترین پردازنده کوالکام ( Qualcomm )که در اواخر سال اعلام شد ، استفاده کند.

همراهان گرامی لطفا نظرات و پیش‌بینی‌های خود را درخصوص خودروی جدید (BMW)  X8  را با ما و سایر مخاطبان تاچارا آی تی  به اشتراک بگذارید.