Elden Ring سرانجام تاریخ انتشار را اعلام کرد: 21 ژانویه 2022. در شروع بازی Summer Games Fest روز پنجشنبه ، سازنده Dark Souls FromSoftware اولین تریلر گیم پلی بازی بعدی خود را به نمایش گذاشت-همکاری بین کارگردان بازی Hidetaka Miyazaki و نویسنده Game of Thrones George RR Martin - برای پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، استیم برای رایانه های شخصی ، ایکس باکس وان ، ایکس باکس سری S و ایکس باکس سری ایکس عرضه می شود. دارندگان کنسول مجبور نخواهند دو بار Elden Ring را خریداری کنند ، زیرا این بازی از ارتقاء رایگان برای کسانی که قصد دارند پشتیبانی کند از PS4 به PS5 و "تحویل هوشمند" اگر از Xbox One به سری S/X منتقل می شود. جزئیات بیشتر در مورد Elden Ring به طور طبیعی در بقیه سال 2021 فاش می شود.

FromSoftware با Elden Ring نوید گیم پلی باز و جهانی را می دهد که سرنوشت آن را باید انتخاب کنید. شما می توانید تصمیم بگیرید که مستقیماً در نبردها با دشمنان خود بروید یا می توانید از سیستم های مخفی کاری و جنگی Elden Ring برای برتری استفاده کنید. برای تناسب ، Elden Ring جنبه های نقش آفرینی دارد که به بازیکنان اجازه می دهد این نوع سبک های مختلف بازی را توسعه دهند. شما می توانید بین انواع سلاح ها ، توانایی ها و مهارت های جادویی که می توانید در سراسر جهان به دست آورید ، انتخاب کنید. در مورد جنگ ، شما به طور طبیعی با انواع جانوران هیولا و موجودات عجیب و غریب ، از جمله اژدهای با نفس آتشین روبرو خواهید شد.

در طول سفر خود ، با تعدادی از شخصیت ها ملاقات خواهید کرد که انگیزه های خاص خود را برای کمک به شما یا در برابر شما دارند. و همانطور که ماجراجویی ها را تکمیل می کنید ، اسرار و اسطوره های سرزمین را فاش می کنید ، می توانید تصمیم بگیرید که چه اتفاقی برای این دنیای فانتزی می افتد که توسط میازاکی و مارتین تصور شده است. جهان Elden Ring همچنین دارای آب و هوای طبیعی و پیشرفت روز است ، به این معنی که یک چرخه 24 ساعته شبانه روزی را در بر می گیرد که با پدیده های آب و هوایی مانند باران ، طوفان و برف آمیخته شده است. چشم انداز  مملو از "دشت های علفی ، مرداب  ، جنگل های سرسبز ، کوه های مارپیچ و قلعه های نفس گیر" است.

شما می توانید Elden Ring را به تنهایی کاوش کنید ، یا می توانید این کار را به عنوان تیم حداکثر چهار بازیکن در چند نفره Co-op آنلاین انجام دهید. به احتمال زیاد این برنامه مشابه سایر عناوین FromSoftware کار می کند ، اما تا زمانی که جزئیات بیشتری در این زمینه نداشته باشیم ، نمی توانیم به طور قطعی بگوییم.

میازاکی در بیانیه گفت: "با Elden Ring ، ما تمام مهارت های فانتزی و اکشن RPG خود را که در سراسر مجموعه Dark Souls پرورش داده شده است ، به منظور ایجاد یک تحول جسورانه و کلاسیک از ژانر به کار گرفته ایم." "ما دنیایی غنی با حس مقیاس سرسام آور ساخته ایم ، بر اساس افسانه هایی که برای بازی توسط جورج آر آر مارتین نوشته شده است. Elden Ring دنیایی پر از رمز و راز و خطر است که آماده کاوش و کشف است. درامی که در آن شخصیت های مختلف از رمز و راز و انگیزه های پنهانی خودشان خودنمایی می کنند. ما صمیمانه امیدواریم که شما از تجربه آن  لذت ببرید. "

Elden Ring در 21 ژانویه 2022 برای رایانه های شخصی ، PS4 ، PS5 ، Xbox One و Xbox Series S/X منتشر می شود.

نظر شما کاربران و همراهان تاچارا آی تی در مورد بازی الدن رینگ چیست ؟ تا چه اندازه منتظر آن هستید .

لطفا نظرات و پیش بینی های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید .