درباره این بازی 

وارد این شهر در آینده  شوید در این بازی جهان آزاد را با ابزار خود کاوش کنید. چه با عبور وسیله نقلیه خود از طریق هوا یا خیابان های بارانی شهر ، چه با پرش و پارکور برخورد با کوچه پس کوچه های تاریک. با گرفتن یا کشتن پاداش و پول به دست آورید و آن را صرف ارتقاء تجهیزات خود کنید ، یا بروید و با یک شرکت بزرگ معامله کنید. این بازی RPG اکشن به شما امکان می دهد تا ، از پایین شهر جنایتکار ، به بالاترین سطح جنایتکار تبدیل شوید.

Vigilance 2099 از Unreal Engine 4 استفاده می کند و دارای عناصری همچون شکار پاداش و پارکور است. این بازی همچنین وعده می دهد که دارای دیدگاه های دوربین سوم شخص و اول شخص باشد.

این ویدئو نمونه اولیه یک وسیله نقلیه پرنده و دنباله ای را نشان می دهد. همچنین قابلیت هک شدن را نشان می دهد.

ویژگی های کلیدی 

در این بازی جهان باز  برای کاوش با هر وسیله ای برای شما باز می کند.چه به صورت اول شخص و چه به صورت سوم شخص ، از پرواز بدون محدودیت خود در این شهر وسیع آینده نگر لذت ببرید. وسیله نقلیه خود را به هوا برده و در شهر بزرگ و آسمان خراش های بلند پرواز کنید. یا هنگام رانندگی در رادیو ، برای رانندگی به خیابان های خیس  بروید.

اما گاهی اوقات بدون وسیله نقلیه بودن و ایستادن روی پای خود بهترین گزینه هنگام تعقیب فضل در کوچه ها و بالکن های شهر  خواهد بود. از تراکم شهر استفاده کنید و با جهش ( پارکور ) از یک بالکن به دیگری بروید .

یا پاداش های خود را جمع آوری کنید نبرد تن به تن شدید. با دشمنان خود مقابله کنید و از نقاط ضعف آنها استفاده کنید ، آنها را افشا کرده و سپس آنها را به زمین بیاندازید. انتخاب پاکسازی جایزه بدون استفاده از نیروی کشنده مزایای خود را دارد.

یا آنها را با روشهای شخصی خود کنار بگذارید .  دوربین ها را هک کنید و کنترل خودروهای امنیتی را در دست بگیرید و از اسلحه آنها برای کشتن استفاده کنید ، سپس در هیاهوی پیش رو ، یکی از اسلحه های خود را بیرون بیاورید تا دشمنان خود را از بین ببرید ، یا آنها را به دیوارها بکوبید و از بین ببرید. در هر صورت این انتخاب شماست که چگونه تصمیم می گیرید که هدف خود را بکشید .

به همین جا ختم نمی شود . محیط اطراف خود را اسکن کنید تا اطلاعات حیاتی در مورد یک پاداش دریافت کنید ، از پاداش ها استعلام بگیرید تا به طور بالقوه پاداش بهتری دریافت کنند ، از مزایای بی پایان نسل استفاده کنید تا مهارت های خود را ادامه دهید ، پول خود را برای ارتقاء تجهیزات خود برای ارتقاء و سلاح ها و موارد دیگر هزینه کنید! Vigilance 2099 بازی  است که همیشه شایسته آن بوده اید.