اپل واچ سری 7 به احتمال زیاد پاییز امسال با ویژگی های جدید عرضه می شود. در حال حاضر ، شایعات نشان می دهد که به روز رسانی تغییرات طراحی و موارد دیگر را به همراه خواهد داشت.اطلاعات کامل  درباره Apple Watch Series 7 تا کنون بخوانید ، از جمله  جزئیات ، سنسورهای جدید و موارد دیگر.

Apple Watch Series 7 چه نام خواهد داشت؟ 

از آنجایی که اپل شروع به اضافه کردن اعداد به مدلهای جدید اپل واچ کرده است ، طبیعی است که نسخه بعدی ساعت هوشمند اپل Apple Watch Series 7 باشد.نه تنها این ، تقریباً قطعی است که مدل امسال جایگزین سری 6 خواهد شد ، همانطور که سری 6 جایگزین سری 5 ، که جایگزین سری 4 شد.

اپل واچ سری 7 دارای چه ویژگی ها و ویژگی هایی خواهد بود؟

طراحی جدید و نمایشگر بزرگتر

اپل واچ سری 7 می تواند اولین طراحی مجدد خود را پس از تغییر کامل به طراحی تمام صفحه با اپل واچ سری 4 آغاز کند.در سپتامبر 2020 ، تحلیلگر ، مینگ چی کو ، تیزر نهایی را به اشتراک گذاشت و پیش بینی کرد که طراحی جدید اپل واچ می تواند در سری 7 آماده شود. کوو هشدار داد که سری 6 طراحی سری 4 را حفظ می کند و در عین حال می افزاید: "فرم قابل توجهی" تغییر فاکتور با مدلهای جدید اپل واچ در 2H21 در اولین زمان ممکن خواهد بود. 

در ماه آگوست ، اطلاعات منتشر شده مبنی بر اینکه Apple Watch Series 7 در دو اندازه جدید 41 میلی متر و 45 میلی متر ، به جای 40 و 44 میلی متر عرضه می شود. این تغییر طراحی جدید می تواند همان چیزی باشد که پشت اندازه بزرگ صفحه نمایش است.مارک گورمن از بلومبرگ در خبرنامه Power On خود اعلام کرده که Apple Watch Series 7 برای افزایش اندازه صفحه نمایش تنظیم شده است."

 ساعت های جدید اپل ویژگی برجسته امسال طراحی آنها به روز شده است ،  در حالی که پیشرفت سال گذشته بر سنسور اکسیژن خون متمرکز بود ، امسال همه چیز مربوط به یک طراحی جدید با صفحه نمایش و لبه های صاف تر ، پردازنده سریعتر و صفحه نمایش کمی بزرگتر است.  ارتقاء زیادی در زمینه سلامت ایجاد شود.  ساعت های امسال در اندازه های 41 و 45 میلی متری عرضه می شوند که از 40 و 44 میلی متر بیشتر است.  گفته شده است که اپل چندین صفحه ساعت جدید را برای استفاده از صفحه بزرگتر ، از جمله یک صفحه به روز شده Infograph Modular ، به همراه خواهد داشت.

سنسورهای جدید

در حال حاضر ، تنها شایعه در مورد سنسورهای جدید اپل واچ از ET News کره منتشر شده است. در ژانویه ، نشریه گزارش داد که سامسونگ و اپل در حال کار بر روی اندازه گیری قند خون در ساعت های خود در سال جاری هستند

سامسونگ الکترونیک مجهز به عملکرد اندازه گیری قند خون در ساعت هوشمند جدید Galaxy Watch 4 (نام آزمایشی) است که در نیمه دوم سال جاری معرفی می شود.

نه تنها سامسونگ الکترونیک ، بلکه اپل نیز از عملکرد اندازه گیری قند خون در Apple Watch 7 استفاده می کند که امسال معرفی می شود. با استفاده از فناوری ثبت اختراع مربوطه ، بر اطمینان از قابلیت  و ثبات قبل از در دسترس قرار دادن فناوری تمرکز می کند.

گزارش های جدیدتر و عمیق تر بلومبرگ شامل این است که اندازه گیری قند خون به احتمال زیاد در این مرحله سالها فاصله دارد. نه تنها این ، سامسونگ در ماه آگوست از Galaxy Watch 4 جدید خود بدون این ویژگی رونمایی کرد.

در همان گزارش بلومبرگ آمده است که در حالی که اپل بر روی نظارت بر دما با Apple Watch کار می کند ، احتمالاً این ویژگی برای مدل سال آینده تعیین شده است. با این حال ، ما باید انتظار داشته باشیم که سخت افزار سری 7 دارای "قابلیت به روز شده فوق پهن باند" باشد.

کارایی 

به گفته مارک گورمن ، شایعات حاکی از آن است که اپل واچ سری 7 دارای پردازنده جدید سریع تری است. هنوز مشخص نیست که SoC جدید چقدر سریعتر خواهد بود. به عنوان مثال تراشه S6 30 درصد سریعتر از S5 SoC است.

هنگام راه اندازی ، تراشه S5 عملکرد مشابه تراشه S4 را داشت اما ویژگی قطب نما را نیز به همراه داشت.

با اپل واچ سری 6 ، اپل سه نوع مختلف آلومینیوم ، فولاد ضد زنگ و تیتانیوم را به ارمغان آورد. در حالی که آخرین مورد در حال حاضر از طریق فروشگاه Apple برای خریداران در دسترس نیست ، می تواند نشان دهد که مدل Apple Edition Series 7 ‘Edition’ نیز دارای  تیتانیوم است.

سال های دیگر اپل همچنین از سرامیک برای مدل Edition استفاده می کرد که می تواند در سال 2021 بازگردد. از سوی دیگر ، آلومینیوم و فولاد ضد زنگ ، همیشه با یک اپل واچ جدید در دسترس هستند ، بنابراین انتظار می رود این دو  برای بازگشت باشند.

تاریخ انتشار: اپل واچ سری 7 کی عرضه می شود؟مارک گورمن ، از بلومبرگ ، در خبرنامه Power On خود گفته است که اپل واچ سری 7 پاییز امسال عرضه می شود. از آنجا که مدتی است که ساعت در ماه سپتامبر رونمایی می شود ، طبیعی است که با آیفون 13 معرفی شود ، زیرا انتظار نمی رود آیفون امسال با وجود کمبود تراشه جهانی دچار تاخیر شود.

قیمت: هزینه اپل واچ سری 7 چقدر خواهد بود؟

هیچ شایعه ای نشان دهنده افزایش قیمت برای اپل واچ سری 7 جدید نیست. در این صورت ، باید از Apple Watch Series 6 انتظار قیمتهای مشابه را داشته باشید:

آلومینیوم ، 40 میلی متر ، GPS: 399 دلار

 آلومینیوم ، 40 میلی متر ، GPS + تلفن همراه: 499 دلار    

 آلومینیوم ، 44 میلی متر ، GPS: 429 دلار   

  آلومینیوم ، 44 متر ، GPS + تلفن همراه: 529 دلار   

  فولاد ضد زنگ ، 40 میلی متر ، GPS + تلفن همراه: 699 دلار  

   فولاد ضد زنگ ، 44 میلی متر ، GPS + تلفن همراه: 749 دلار  

   تیتانیوم ، 40 میلی متر ، GPS + تلفن همراه: 849 دلار 

    تیتانیوم ، 44 میلی متر ، GPS + تلفن همراه: 899 دلار

جمع بندی 

برای دارندگان اپل واچ سری 5 و سری 6 ، اپل واچ سری 7 آنطور که به نظر می رسد ارتقاء باورنکردنی نخواهد بود. برای کسانی که از سری 4 یا بالاتر هستند ، این اپل واچ جدید مطمئناً پیشرفت هایی را به همراه خواهد داشت: پردازنده سریعتر ، صفحه نمایش بزرگتر و روشن تر ، سنسورهای بیشتر و همچنین طراحی مجدد.