LG UltraGear Gaming Speaker GP9 با گسترش خط سخت افزاری بازی UltraGear این شرکت رونمایی شد. این اسپیکر دارای جلوه ای منحصر به فرد با نور RGB است. ال جی می گوید صدایی سه بعدی ، بهینه سازی شده برای بازی ، کنترل های آسان و سازگاری یکپارچه با هر دو رایانه شخصی و جدیدترین کنسول ها ارائه می دهد. LG UltraGear Gaming Speaker GP9 دارای گواهی Hi-Res Audio است و همچنین دارای Hi-Fi Quad DAC داخلی (ES9038PRO) است. چندین گزینه اتصال وجود دارد - هر دو سیم و بی سیم.

G UltraGear Gaming Speaker GP9 دارای نور RGB ، اتصال بلوتوث و اتصالات سیمی از جمله USB Type-C است.

LG UltraGear Gaming Speaker GP9 قیمت ، عرضه LG UltraGear Gaming Speaker GP9 

قيمت 549،000 KRW (تقريبا 34،700 روپيه) دارد و از ماه سپتامبر در كره جنوبي ، آمريكا و بازارهاي منتخب در اروپا در دسترس خواهد بود. در حال حاضر ، هیچ اطلاعاتی در مورد هند و عرضه  UltraGear Gaming Speaker GP9 در هند وجود ندارد.

مشخصات و ویژگی های بلندگوی LG UltraGear Gaming Speaker GP9 

LG UltraGear Gaming Speaker GP9 از فناوری اختصاصی 3D Gaming Sound این شرکت استفاده می کند که از الگوریتم عملکرد انتقال سر (HRTF) استفاده می کند ، که صدای بازی را بسته به نوع آن تنظیم می کند. همچنین شامل یک بهینه ساز سبک بازی است که دارای حالت FPS ، حالت RTS ، حالت مسابقه و موارد دیگر است. این اسپیکر مخصوص بازی دارای فناوری DTS Headphone: X است که هنگام استفاده از هدست یا هدفون ، صدای فراگیر مجازی 7.1 را ارائه می دهد.

میکروفون های داخلی می توانند برای چت با دوستان بدون نیاز به استفاده از میکروفن خارجی یا هدست استفاده شوند. این اسپیکر همچنین دارای یک الگوریتم لغو اکو است که گفته می شود صداهای پس زمینه از بین می برد. این بلندگو دارای گواهینامه Hi-Res Audio است و دارای Hi-Fi Quad DAC (ES9038PRO) داخلی است. Hi-Fi Quad DAC را می توان به طور کامل در رایانه شخصی استفاده کرد و از LG UltraGear Gaming Speaker GP9 نیز می توان به عنوان یک کارت صدا مجزا استفاده کرد.

بلندگوی بازی دارای نور RGB ، اتصال بلوتوث و اتصالات سیمی از جمله USB Type-C است. این شرکت می گوید که بلندگوی ال جی UltraGear Gaming GP9 دارای اندازه جمع و جور است و می تواند به راحتی بین پایه های  مانیتور UtraGear قرار گیرد.