طرفداران بازی Caped Crusader از شنیدن اینکه بازی جدید بتمن ، Gotham Knights تا سال 2022 به تعویق افتاده است ، ناامید خواهند شد. حساب رسمی توییتر Gotham Knights اعلام کرد که آنها باید بازی را تا سال آینده به تعویق بیاندازند.

این اولین بازی مهمی نیست که تا سال 2022 به تعویق افتاده است زیرا هر دو بازی Lord of the Rings: Gollum و Hogwarts: Legacy به تعویق افتاده است. اگرچه هیچ گونه تأییدی وجود ندارد ، اما باید قبول کرد که COVID-19 در کند کردن پیشرفت آنها دخیل بوده است.

داستان  بازی جدید بتمن

داستان در دنیایی اتفاق می افتد که بتمن / بروس وین مرده است و این امر فضایی برای قهرمانان جدید ایجاد می کند و این خانواده بت است که باید قدم بردارند و از گاتهام مراقبت کنند. 

 اولین تریلر Gotham Knights حضور Batgirl و Court of Owls  ، در کنار  Robin ، Nightwing و Red Hood به عنوان شخصیت های  بازی علاوه بر Batgirl تأیید کرد. آقای فریز همچنین یکی از شروران بازی Gotham Knights است.

برای کسانی که نمی دانند کدام نسخه از رابین در Gotham Knights نقش دارد ، این تیم دریک است. او به عنوان یک جنگجوی متخصص   در پنهان کاری مهارت دارد. باربارا گوردون / بتگرل یک هکر ماهر است و از تونفا  استفاده می کند. او در رشته های کیک بوکسینگ ، کاپوئیرا و جیو جیتسو آموزش دیده است. دیک گریسون / نایت وینگ اولین محافظ رابین و بتمن بود. او بزرگترین در خانواده بتمن است ، استاد آکروباتیک است و دارای دو چوب اسکریما است. 

جیسون تاد / رد هود یک ضد قهرمان است ،  او تنها کسی است که از اسلحه استفاده می کند.

در DC FanDome ، WB Games Montréal همچنین هشت دقیقه گیم پلی منتشر شده و به ما نشان داد که بازی به صورت انفرادی و همکاری دو نفره آنلاین چگونه است. بازیکنان Gotham Knights نیز در بازی به Batcycle دسترسی خواهند داشت.

سری Batman: Arkham بازی های اکشن و ماجراجویی بودند ، اما این بازی جدید Batman یک عنوان RPG اکشن جهان باز خواهد بود. بالا بردن سطح شخصیت ها و پیمایش در دنیای باز مکانیک بازی خواهد بود. یکی از هیجان انگیزترین عناصر بازی همکاری آن است. اینکه بتوانید با دوستان خود در مبارزه با افراد بد در Gotham بازی کنید باورنکردنی به نظر می رسد.

WB Games Montréal دو سال و نیم است که بر روی Gotham Knights کار می کند ، در حالی که طراح بازی اصلی استودیو ، Osama Dorias ، در اواخر سال 2018 فاش کرد که آنها دو عنوان DC در دست توسعه دارند. Gotham Knights به وضوح یکی از آنها بود. WB Games Montréal از سپتامبر سال گذشته گوتهام نایتز را اذیت می کرد ، در ابتدا نمادهایی را منتشر کرد و از عبارت "Capture the Knight" استفاده می کرد. سپس در ماه ژانویه ، لوگوی اداره پلیس شهر گاتهام را در حساب توییتر خود با عنوان "ویرایش شده" قرار داد.

پاتریک ردینگ ، مدیر خلاق Warner Bros. Games Montréal گفت: "تیم از اعلام Gotham Knights و اشتراک کار ما در پیشبرد داستان متفاوت قهرمانان DC بسیار هیجان زده است." "ما مشتاقانه منتظر هستیم تا طرفداران به عنوان محافظ جدید Super DC Heroes در Batgirl ، Nightwing ، Red Hood و Robin بازی کنند و از بازی های زیادی لذت ببرند ، در حالی که یک معمای اصلی را در برابر یک شهر زنده و نفس گیر Gotham City حل می کنیم."

دیوید حداد ، رئیس بازی های برادران وارنر ، افزود: "تیم Gotham Knights ، تیم Warner Bros. Games Montréal شخصیت های خانواده بتمن را به گونه ای منحصر به فرد زنده می کند تا هم طرفداران و هم بازیکنان جدید را خوشحال کند. با شروع دوره جدیدی از قصه گویی تعاملی ، تیم توسعه ما با جدیت کار می کند تا یک تجربه جدید و عمیق در دنیای بتمن DC ایجاد کند. "

بازی Gotham Knights در سال 2022 برای رایانه های شخصی ، PS4 ، PS5 ، Xbox One و Xbox Series X منتشر می شود.