استودیو Nat Games مستقر در سئول ناشر بازی   Nexon تریلری  از بازی جدید خود با نام  Project Magnum منتشر کرد که تصاویری زیبا ، طراحی دقیق شخصیت ها و برخی از اسلحه ها و قدرت بازی را به نمایش می گذارد.

هرچند که مرکز تریلر بدون شک دشمنان بزرگی است که گروهی از بازیکنان وظیفه دارند آنها را از بین ببرند. اگرچه این بازی دارای دشمنان استاندارد به اندازه شما است ، اما صحنه های چشمگیرتر با از بین بردن دشمنان بزرگتر  و قوی تر ، طرحی که امیدواریم این بازی را از دیگر رقبا در سبک شوتر لوتر متمایز کند .

Project Magnum ترکیبی از عناصر سبک نقش آفرینی و به همراه مبارزات سوم شخص است .

Project Magnum یک بازی تیراندازی  تهاجمی علمی تخیلی با عناصر RPG است این کاملاً PvE است و به نظر می رسد جدا از مبارزات  اکشن ، چند قابلیت حرکتی مانند یک قلاب است که بنظر می رسد یکی از بازیکنان می تواند از آن استفاده کند و خود را به سمت دشمنان یا از پرتگاه ها به بالا بکشد. کارکترها علاوه بر استفاده از سلاح گرم می توانند از قدرتهای فرا زمینی برای شکست دشمنان خود استفاده کنند .

Nexon به خاطر بازی های آنلاین خود مشهور است که معروف ترین آنها MapleStory است. آنها همچنین با شرکت هایی مانند Square Enix همکاری می کنند تا در راه اندازی بازی های آنلاین خود مانند Final Fantasy 14 در کره  کمک کنند. این شرکت در فضای بازی های موبایل و بازی های سنتی فعالیت بیشتری دارد ، اما با این وجود ، پروژه Magnum یک نوسان بزرگ برای آنها با توجه به اینکه بازی چقدر خوب به نظر می رسد و چقدر روان اجرا می شود. این بازی مطمئناً یکی از موارد تماشایی خواهد بود.

Project Magnum برای PS4 ، PS5 و PC منتشر خواهد شد. در حال حاضر جزئیات انتشار مشخص نیست.

بازی Project Magnum هنوز در مراحل ابتدایی توسعه به سر میبرد و ایده ها ،  گیمپلی و حتی گرافیک آن ممکن است در طول ساخت دستخوش تغییراتی اساسی باشد.

نظر شما کاربران عزیز در مورد Project Magnum چیست؟  در صورت تمایل با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید .