شبیه سازی فوتبال EA Sports تقریباً در اینجا است و اگر بازی را پیش سفارش داده اید یا قصد دارید آن را قبل از راه اندازی دریافت کنید ، احتمالاً علاقه دارید که در مورد تاریخ پیش بارگذاری و حجم بارگیری آن بشنوید.

حجم بارگیری FIFA 22 در پلی استیشن 5 تقریباً 51 گیگابایت است ، بدون احتساب حجم بهینه ساز. مهلت دانلود به عنوان EA Sports در 25 سپتامبر آغاز می شود.

در صورتی که با  پیش بارگذاری آشنا نباشید ، اساساً به شما امکان می دهد قبل از روز رسمی راه اندازی بازی را بارگیری و نصب کنید تا بتوانید وقتی سرورها به طور رسمی فعال می شوند ، همه چیز را فعال کنید. این امر به ویژه برای بازیکنانی که سرعت اینترنت فوق العاده بالایی ندارند اهمیت دارد.

به هر حال ، پیش بارگذاری FIFA 22 روی پلی استیشن 5 در ( 3 مهر ماه ) 25 سپتامبر 2021 ، دو روز قبل از شروع رسمی بازی آغاز می شود. در مورد اندازه بارگیری ، حجم آن چندان زیاد نیست ، و  در PlayStation 5 بیشتر از 51 گیگابایت است.

با این حال ، لازم به ذکر است که این اندازه بارگیری بدون احتساب حجم بهینه ساز ، بنابراین پس از راه اندازی بازی انتظار چند گیگابایت بیشتر را داشته باشید.

FIFA 22 (PS5)  

   حجم بارگیری: 51.909 گیگابایت (بدون احتساب حجم بهینه ساز)  

   پیش بارگیری: نسخه نهایی: 25 سپتامبر 2021      

   نسخه استاندارد: 27 سپتامبر 2021

FIFA 22 به طور رسمی در 27 سپتامبر 2021 برای دارندگان Ultimate Edition و 1 اکتبر 2021 برای کسانی که نسخه استاندارد بازی را خریداری کرده اند راه اندازی می شود.