سرانجام توسعه دهنده Gearbox از اسپین آف Borderlands ، Tiny Tina’s Wonderlands ، پیش از E3 در Kickoff Live رونمایی کرد  انتظار داریم "اوایل سال 2022" برای بازی عرضه شود. ناشر Take-Two به عنوان بخشی از نتایج مالی این شرکت در ماه آگوست ، تاریخ انتشار Tiny Tina's Wonderlands را کمی محدود کرده است. در نهایت ، ما یک تاریخ رسمی وجود دارد.

تاریخ انتشار 9 سپتامبر 2021 The Tiny Tina’s Wonderlands برای 25 مارس 2022 تعیین شده است.

سرزمین عجایب Tina Tina’s در تاریخ 25 مارس 2022 راه اندازی می شود ، همانطور که در رویداد امروز PlayStation Showcase تأیید شد. یک تریلر جدید مجموعه ای از موقعیت های گیم پلی را نشان می دهد ، از جمله بسیاری از مکان های فانتزی فوق العاده و سلاح های جادویی. همچنین ، Babymetal.

همانطور که احتمالاً مشاهده کرده اید Tiny Tina’s Wonderlands یک پیگیری کامل و مستقل از DLC Borderlands 2 ، Assault on Dragon Keep است. این ماجراجویی با الهام از D & D به شما امکان می دهد شخصیت خود را سفارشی کنید (شاید برای ایجاد الهام باید خالق شخصیت D&D را بچرخانید) ، مجموعه ای از توانایی های چند کلاسی بسازید و در کنار بارگیری معمول اسلحه های قابل غارت ، دشمنان را جادو کنید.

می توان انتظار داشت  این بازی برای کنسولهای  پلی استیشن 5 ، ایکس باکس سری ایکس ، ایکس باکس سری اس ، پلی استیشن 4  عرضه شود.