سونی  فهرست بازی های انحصاری پلی استیشن خود را برای رایانه های شخصی عرضه می شود و این امر با سری Uncharted ادامه می یابد. ناشر قصد داشت Uncharted 4: A Thief's End را در اوایل امسال برای رایانه های شخصی عرضه  شود و اکنون آنها تأیید کرده اند که A Thief's End و Lost Legacy به عنوان بخشی از Uncharted: Legacy of Thieves Collection برای رایانه های شخصی عرضه می شود.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection در اوایل سال 2022 برای  پلی استیشن 5 عرضه می شود. نسخه رایانه شخصی در Iron Galaxy در حال توسعه است و "اندکی بعد" نسخه کنسول آن راه اندازی می شود. این بازی قرار است هم در Steam و هم در فروشگاه Epic Games راه اندازی شود ، بنابراین هر کجا که ترجیح می دهید بازی های رایانه شخصی خود را دریافت کنید .

همانطور که توسعه دهندگان در وبلاگ رسمی توضیح می دهند ، "این بسته کاملاً جدید بازسازی شده شامل Uncharted 4: A Thief's End است ، با ناتان دریک که در حال شکار گنج از دست رفته کاپیتان اوری است ، و برای آخرین ماجراجویی دور افتاده در جنگل های راه می افتد. ماداگاسکار به مستعمره دزدان دریایی Libertalia از دست رفته است. این فیلم همچنین شامل Uncharted: The Lost Legacy می شود که شرح فعالیت های موفقیت آمیز کلویی فریزر را در حین حرکت از جنایتکار به قهرمان می دهد. کلوئه که از نادین راس مزدور سرشناس استفاده می کند ، برای یافتن عاج طلایی گانش به غرب گاتس هند می رود. "

هنوز مشخص نیست که این ریمسترها دقیقاً چه ویژگی هایی را شامل خواهند شد ، اما توسعه دهندگان وعده جزئیات بیشتری را به زمان عرضه می دهند.