1 : Alto’s Adventure ( ماجراجویی آلتو ) ( برای Android | iOS )

ماجراجویی آلتو یک سفر بی پایان اسنوبورد است که در نتیجه دور شدن دسته ای از لاماها از قهرمان داستان است.چوپان کوهستانی یک تپنده با اسنوبرد است که چشم انداز کوه را در میان موسیقی آرامش بخش و تصاویر زیبا می کند.

توسعه دهندگان مستقر در تورنتو (رایان کش و جردن روزنبرگ) با نام Snowman با برنامه بهره وری Checkmark شروع به کار کردند ، سپس از طریق Circles و Super Squares به بازی ها ادامه دادند.

برای آلتو ، آنها در طراحی از هری نسبیت کمک گرفتند - و بازی بعدی خیلی زود مورد توجه قرار گرفت: تریلر 3 روز پس از انتشار بزرگ از مرز 100،000 بازدید عبور کرد!

Ridiculous Fishing :2  ( ماهیگیری مسخره ) (برای IOS )

 ماهیگیر دیوانه Vlambeer ، توسعه دهنده هلندی ، Ridiculous Fishing ، به شما امکان می دهد تا صید خود را تقریباً به صورت کوچک انجام دهید ، بدون انتشار ، فقط با لذت فوری. حالا دیگر نیازی نیست که صبح بیدار شوید و لقمه های پره دار خوشمزه را بگیرید. 

جلوه های بصری عجیب و موسیقی بسیار وهم آور در تمام ساعات سر شما را درگیر بازی می کند: فقط قدرت را حفظ کنید ، آرامش خود را حفظ کنید و یک شبکه گسترده باز کنید! این بازی سال 2013 را به عنوان "بازی سال" معرفی کرد و "تلاش قهرمانانه برای شکوه و آبشش" نامگذاری شد.

3 : Mr Jump ( آقای جامپ ) (برای IOS )

این بازی یک بازی بی سر و صدا است ، دارای یک نماد خالی و سر مربع است که به طور قابل پیش بینی تا آنجا که می تواند جلو می رود تا از پرتگاه ها و موانعی که به طرز شگفت انگیزی در طول راه ایجاد می شود جلوگیری کند.

4 : Two Dots ( دو نقطه ) ( برای Android | iOS )

Two Dots که در ماه مه 2014 منتشر شد ، یک بازی اصلی اتصال به نقطه است. جفت عنوان نقطه در انواع بازی های منحصر به فرد مینیمالیستی ، تاندراها و جنگل ها در بین آنها کشیده می شود ، جایی که مشکلات جدیدی همیشه می توانند از قسمت چپ خارج شوند.

Two Dot با بیش از 185 سطح برای عبور ، هر کدام با مکانیک های متفاوت و غیرقابل پیش بینی ، "با این تصور ایجاد شد که زیبایی و سرگرمی متقابل منحصر به فرد نیستند."

5 : Lastronaut ( IOS برای )

Lastronaut می گوید سفر آخرالزمانی یک قهرمان پیکسلی آخرین نفره در پشت گرافیک 8 بیتی زیبا و گیم پلی بسیار جذاب بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

Lastronaut به عنوان یک آزمایش ساخته شد و اولین توسعه دهندگان سعی کردند به این سوال پاسخ دهند که آیا یک بازی رایگان بدون پرداخت هیچ گونه دستمزد در هیچ سطحی ، هرگز شروع به کار نمی کند یا خیر ، Lastronaut با استقبال بی نظیر و فوری روبرو شد. میلیون ها بار دانلود ، یک هفته پس از راه اندازی!

6 : Beyond Ynth ( فراتر از Ynth ) ( برای Android | iOS )

Beyond Ynth دارای یک اشکال نیمه هوای ناامید کننده و کند است که باید آن را تا انتهای هر سطح راهنمایی کنید ، در حالی که از جعبه ها در اطراف خود جلوگیری می کنید و از فشردن آنها جلوگیری می کنید-موارد اساسی ، اما با تمرکز.

Beyond Ynth  پنج سال پیش توسط FDG Entertainment منتشر شد و در هفتمین دوره جوایز بین المللی بازی های موبایل ، جایزه Excellence in Gameplay و Grand-Prix را دریافت کرده بود.

پس از استقبال از منتقد عزیز Ynth ، حماسه 80 سطحی با تصویر زیبا (گاهی اوقات با دست) در راه ارتقاء نیاز چندانی ندارد.

7 : Powder ( پودر ) ( برای IOS )

پودر شما را به یک اسکی باز تبدیل می کند که در سراشیبی مسابقه می دهد و هرچه بیشتر در حالت ایستاده بمانید نقاط جمع آوری می کند. این مکان در زمینه کوهستانی پوشیده از برف واقع شده است که از نظر شیک بودن یخبندان واقعا برتری دارد.

این بازی که توسط نیویورک دیو چنل و اریک کلکنر طراحی شده است و در نیویورک کار می کنند ، "به طور همزمان آرامش بخش و استرس زا" است.

این بازی در هفته اول بیش از 200،000 بارگیری داشت و توسط اپل در بیش از 15 کشور جهان ارائه شد.

8 : Timberman ( برای Android | iOS )

Digital Melody’s Timberman ، یک بازی آرکید با گرافیک قدیمی و حس پیکسلی هنری که می دانم خیلی ها از آن لذت خواهند برد

9 : Turbo Bugs 2 ( برای IOS )

 نکته ای که زندگی حشره به خوبی به آن گوشه زده است ، منجر به سواری می شود که اگرچه از نظر گیم پلی بسیار بدیع نیست ، اما ضربان قلب شما را بالا نگه می دارد و چشمان شما را در سطح زمین گرم نگه می دارد. 

از طرف توسعه دهندگان بلغاری در Zariba ، Turbo Bugs 2 ، از طریق چشم انداز اشکال و شخصیت های کارتونی خوب طراحی شده ، از بسته برجسته می شود. اگر نمی توانید آن را کنار بگذارید حتی زمانی که ساعت استراحت قهوه شما تمام می شود ، احساس گناه نکنید ، این فقط شما نیستید!

10 : Boson X ( برای Android | iOS )

در Boson X ، شما به عنوان یک دانشمند ، کت و شلوار ، کراوات و در تعقیب فعال بوزون دست نیافتنی هیگز بازی می کنید.

به این اندازه که این توصیف شما را مجبور به تصور می کند ، خسته کننده نیست ، این برنامه شما را به سرعت پیش می برد و با سرعت فزاینده ای به مسابقه بدون سقف و کف می پردازید.

راه اندازی بازی توسط Mu و Heyo (یعنی Ian MacLarty و Jon Kerney) 2 سال پیش ، ساخت خود بازی 3 سال به طول انجامید ، زیرا توسعه دهندگان مشاغل روزانه داشتند. به همین ترتیب ، از آنجا که بلافاصله پس از راه اندازی ، تحسین های کافی به آنها رسید تا احساس کنند مهتاب ارزشش را دارد.