تعدادی از تصاویر فاش شده از بازی خون آشام Co-op Arkfall ، Redfall ، چند روز قبل از انتشار عنوان جدید استودیو Deathloop ، به صورت آنلاین منتشر شده است. به نظر می رسد تصاویری از Redfall فاش شده گزینه بازی در اول شخص یا سوم شخص و برخی از محیط های بسیار ناخوشایند یا Half-Life 2 را نشان می دهد.
بازی بعدی Arkane Redfall در نمایشگاه Xbox/Bethesda در E3 در ژوئن گذشته نشان داده شد ، اما علی رغم اینکه تاریخ انتشار تابستان 2022  اعلام شده است ، Bethesda از آن زمان تا کنون چیزی از تیرانداز خون آشام فاش نکرده است-هرچند سایت رسمی می گوید که گیم پلی آرکان را به ژانرهای اکشن و FPS تبدیل می کند.

این تصاویر فاش شده برای اولین بار در یک پست Imgur که اکنون حذف شده  ظاهر شد و البته به سرعت در اینترنت پخش شد. به نظر می رسد که آنها از کارهای اولیه در حال ساخت هستند ، زیرا حداقل یکی از تصاویر منطقه آزمایش موقت را نشان می دهد. در نتیجه ، هیچ یک از تصاویر نباید به عنوان نماینده کیفیت نهایی Redfall گرفته شود ، به ویژه آنکه Bethesda تصمیم گرفته است که آنها را عمومی نکند.

به نظر می رسد این نکته بسیار جالب توجه است که  گزینه ای برای تعویض بین دیدگاه های اول شخص و سوم شخص وجود دارد ، چیزی که تا به حال در هیچ یک از بازی های آرکانه نبوده است-و با توجه به Redfall تا حدی شگفت آور است. به عنوان تیرانداز اول شخص توصیف شده است. ممکن است شخص ثالث فقط در زمانهای خاصی در دسترس باشد.

به غیر از این ، به نظر می رسد Redfall بسیار بیشتر از آنچه احتمالاً بسیاری از طرفداران انتظار داشتند ، یک غارتگر آنلاین باشد - با نمرات اسلحه  ، ارز و سایر بازی های سبک Borderlands. اسکرین شات ها برخی از مناطق ساحلی را نشان می دهند که مستقیماً از Dishonored یا Half-Life 2 به نظر می رسند-بنابراین شاید ویکتور آنتونوف ، مدیر هنری ، که روی هر دو بازی کار کرده است ، روی پروژه کار می کند.

امیدواریم بزودی تصاویر رسمی بیشتری از Redfall دریافت کنیم ، اما فعلاً - بازی را بر اساس این تصاویر لو رفته قضاوت نکنید ، زیرا همه چیز ممکن است تغییر کند.

میتوانید این تصاویر را در پایین تماشا کنید .