مجموعه خنده دار فیلم های متحرک سونی بیش از 1.3 میلیارد دلار در برابر بودجه تولید 245 میلیون دلار فروش داشته است. کل حق رای  در اطراف هیولاهایی است که در اقامتگاه اصلی زندگی می کنند ، جایی که غول ها ، اجنه و موجودات وحشتناک می توانند از همه چیز دور شوند. بسیاری از موارد مورد علاقه طرفداران که فهرست را تشکیل می دهند ، تقلید از هیولاهای معروف فیلم جهانی هستند.

فیلم Hotel Transylvania 4 یا Hotel Transylvania: Transformania ، دنباله ای برای هتل ترانسیلوانیا 3: تعطیلات تابستانی است و توسط درک دیمون و جنیفر کلوسکا کارگردانی می شود. در آوریل 2021 مشخص شد که این آخرین فصل از این مجموعه است که انتظارات را برای دیدن آخرین سری به طور قابل توجهی افزایش می دهد.

نمی توان انکار کرد که فیلم های هتل ترانسیلوانیا یک ماجراجویی بسیار خنده دار است که باید برای طرفداران در هر سنی تماشا کنند و قطعاً چیزی است که همه خانواده می توانند از آن لذت ببرند. کاملاً منطقی است که چرا بسیاری از افراد می خواهند تمام اطلاعاتی را که در مورد هتل ترانسیلوانیا 4 به دست می آید ، بدست آورند.

تاریخ انتشار هتل ترانسیلوانیا 4در فوریه 2019 ، برای اولین بار اعلام شد که هتل ترانسیلوانیا: ترانسفورمانی در 22 دسامبر 2021 منتشر می شود. سپس در آوریل 2020 به 6 اوت 2021 منتقل شد. اما سپس ، در آوریل 2021 ، تاریخ دوباره تغییر کرد  هتل ترانسیلوانیا 4 قرار است در نهایت در 23 جولای 2021 در سینماها اکران شود.

چه زمانی هتل ترانسیلوانیا 4 به Netflix می آید؟هرکسی حدس می زند کی Hotel Transylvania: Transformania در Netflix در دسترس خواهد بود. به احتمال زیاد می تواند اولین پخش جریانی خود را بر روی این پلتفرم انجام دهد ، زیرا سایر عناوین قبلاً در آنجا نشان داده شده بود. دیدن این که هتل ترانسیلوانیا 4 پس از نمایش تئاتر به کجا راه پیدا می کند ، جالب خواهد بود ، اما امیدوارم هر چه زودتر 

صداپیشگی هتل ترانسیلوانیا 4 

در آوریل 2021 ، اعلام شد که آدام سندلر ، که صداپیشگی شخصیت اصلی دراکولا از سه فیلم اول را برعهده داشت ، برای چهارمین و آخرین فیلم در حق رای دادن خانواده ، نقش خود را بازی نمی کند. این قسمت به برایان هال رسید که صداپیشگی شخصیت فیلم کوتاه هتل ترانسیلوانیا به نام حیوانات خانگی هیولا را بر عهده داشت. برد ابرل جانشین کوین جیمز شد.

سلنا گومز در نقش ماویس باز می گردد و اندی سندبرگ نقش خود را در نقش جانی بازی می کند. استیو بوشمی ، مولی شانون ، دیوید اسپید ، کاترین هان و جیم گفیگان دوباره در ترکیب بازی خواهند بود. فران درشرر و کیگان مایکل کی نیز در این فیلم بازی می کنند.

خلاصه داستان هتل ترانسیلوانیا 4

دراک و بسته برگشتند ، مانند آنها را قبلاً در Hotel Transylvania: Transformania ندیده اید. با هیولاهای مورد علاقه خود برای یک ماجراجویی جدید متحد شوید که دراک را وحشتناک ترین کار تا کنون ارائه می دهد. وقتی اختراع اسرارآمیز ون هلسینگ ، "اشعه هیولایی" ، به هم می ریزد ، دراک و دوستان هیولاش همه به انسان تبدیل می شوند و جانی به یک هیولا تبدیل می شود! دراک ، بدنهای ناهماهنگ خود را از دست داده است ، و جانی پرشور ، که عاشق زندگی به عنوان یک هیولا است ، باید با هم متحد شوند و در سراسر جهان مسابقه دهند تا درمانی پیدا کنند تا دیر نشده و قبل از اینکه یکدیگر را دیوانه کنند. با کمک Mavis و Drac Pack خنده دار انسان ، گرما در حال پیدا کردن راهی است تا بتوانند خود را قبل از دائمی شدن تغییرات خود بازگردانند.