ما قبلاً می دانستیم که Steam Next Fest ماه آینده باز خواهد گشت ، اکنون دقیقاً می دانیم که چه زمانی و چه بازی هایی آخرین جشنواره دموی زمان بندی شده Steam را برجسته می کند - مهمترین آن این است که فرصتی برای آزمایش جدیدترین سازندگان No Man's Sky ، The Last Campfire و یک بازی جدید Starship Troopers.

اگر Steam Next Fest را نمی شناسید ، این جشن معمولی Steam از بازی های رایانه ای آینده است که قبلاً به عنوان جشنواره بازی Steam شناخته می شد. جدیدترین رویداد در ماه ژوئن ، جشنواره را به نام فعلی خود تغییر داد ، اما هنوز فرصتی برای امتحان نسخه های نمایشی برای بازی های جالب جدید در Steam باقی مانده است - اگرچه فقط در طول خود رویداد.

آخرین Steam Next Fest از 1 اکتبر شروع می شود و از ساعت 10 صبح PDT / 1 PM EDT / 18:00 BST شروع می شود و تا 7 اکتبر اجرا می شود. هر کاربر Steam می تواند نسخه های پیش نمایش و نسخه های نمایشی هر بازی که بخشی از رویداد است را بارگیری کند. در این مدت و پخش آنها تا زمان برگزاری رویداد.

همانطور که IGN گزارش می دهد ، The Last Campfire از توسعه دهنده No Man’s Sky Hello Games به صورت رایگان قابل پخش خواهد بود - پس از یک سال پس از عرضه انحصاری در فروشگاه Epic Games در Steam. دیگر بازی های استقبال قابل پخش شامل RTS Starship Troopers: Terran Command - که چندین بار به تعویق افتاده اما هنوز در مسیر امسال قرار دارد - و آخرین بازی سازنده وحشتناک Pony Island ، Inscryption.

در اینجا همه بازی های Steam Next Fest اکتبر که تا کنون فاش شده است به شرح زیر است:

The Last Campfire (Hello Games)
    Starship Troopers: Terran Command (The Artistocrats)
    Tunic (Andrew Shouldice)
    Airhead (Octato Games)
    Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy (Ludomotion)
    ANNO:Mutationem (Thinking Stars)
    Biwar Legend of Dragon Slayer (Devata Game Production)
    Mahokenshi (Game Source Studio)
    Decoherence (Efecto Studios)
    Inscryption (Daniel Mullins Games)
    Negative Nancy (FEED)
    Life of Delta (Airo Games)
    Itorah (Grimbart Tales)

Steam Next Fest از 1 اکتبر شروع به کار می کند. در همین حال ، تعداد زیادی بازی فوق العاده به صورت رایگان در Steam موجود است ، بنابراین برخی از آنها را در حالی که منتظر هستید امتحان کنید.