داشتن بهترین صفحه کلید گیمینگ و بهترین موس بازی می تواند تفاوت بین تغییر دادن بازی یا شکست سخت را ایجاد کند. Razer برای کمک به شما در اجتناب از چنین پایان ناگوار ، سریعترین صفحه کلید جهان را با Razer Huntsman V2 جدید خود تولید کرده است و حتی دارای نسخه TKL بدون کلید است.

اصلی ترین مورد برای Razer Huntsman V2 سوئیچ های نوری خطی نسل دوم جدید است. Huntsman V2 زمان پاسخگویی چشمگیر 0.2 میلی ثانیه و نرخ نظرسنجی 8000 هرتز را ارائه می دهد. این به لطف Razer Hyperpolling است که اطمینان می دهد ورودی ها را با حداقل تاخیر انجام می دهید. سوئیچ ها در دو نوع خطی و کلیکی در دسترس هستند که به ترتیب باید کسانی را که به دنبال تجربه تایپ آرام تر هستند و کسانی که صدای رضایت بخش یک کلیک خوب را ترجیح می دهند ، خوشحال کنند.

Razer همچنین دوام کلیدهای کلیدی خود را برای Razer Huntsman V2 بهبود بخشیده و یک فرایند قالب گیری PBT دو عکس را اجرا کرده است که به جلوگیری از نیاز به کلیدهای جایگزین کمک می کند (ما به شما W ، A ، S و D نگاه می کنیم).

Razer Huntsman V2 دارای ویژگی های دیگری است که می توانید از صفحه کلید گیمینگ درجه یک آن انتظار داشته باشید. این دستگاه دارای نور پس زمینه RGB قابل تنظیم Razer Chroma با 16.8 میلیون گزینه رنگ است که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی Razer Huntsman V2 را از نظر زیبایی فضای بازی مناسب کنید.

سایر ویژگی ها شامل کلیدهای قابل برنامه ریزی با قابلیت ضبط کلان و ذخیره سازی روی صفحه است که حداکثر پنج پروفایل اتصال به صفحه را امکان پذیر می کند. شماره دیجیتال چند منظوره ، کلیدهای رسانه ای ، پشت مچ دست چرمی و صفحه مات آلومینیومی با کابل الیاف بافته شده را فراموش نکنید

اگر از افرادی هستید که صفحه کلیدهایی با رد پای کوچکتر ترجیح می دهند ، Razer Huntsman V2 TKL (بدون کلید) باید شما را مورد علاقه خود قرار دهد. این کلید شماره گیر ، شماره گیر چند منظوره و کلیدهای رسانه را حذف می کند اما در غیر این صورت تمام عملکردهای دیگر موجود در مدل استاندارد را در شاسی کوچکتر خود حفظ می کند. همچنین کمی ماژولار است و دارای کابل فیبر USB-C قابل جدا شدن است که می تواند به افزایش طول عمر دستگاه کمک کند و در صورت خرابی هر چیزی با کابل مذکور ، تعویض ها آسان و هزینه کمتری خواهد داشت.

Razer Huntsman V2 هم اکنون قابل سفارش است ، هم از Razer و هم از فروشندگان مجاز ، با شروع از 189.99 دلار آمریکا / 189.99 پوند یا 199.99 یورو. Razer Huntsman V2 TKL نیز هم اکنون در دسترس است ، هم از Razer و هم از فروشندگان مجاز ، با شروع از 149.99 دلار آمریکا / 149.99 پوند پوند / 159.99 یورو.