MGM تریلر کامل The Addams Family 2 ، دنباله کمدی ترسناک متحرک CG به روز رسانی The Addams Family از سال 2019 را رونمایی کرد. گومز ، مورتیسیا ، چهارشنبه ، پاگسلی و بقیه اعضای خانواده در حال بازگشت هستند و قرار است راهی اکران در 1 اکتبر

Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) و BRON Creative's "The Addams Family 2" همان روزی که در سینماها افتتاح می شود برای اجاره در خانه در ایالات متحده و کانادا در دسترس قرار می گیرد.

فیلم انیمیشنی که جمعه 1 اکتبر اکران می شود ، دنباله ای بر فیلم "خانواده آدامز" در سال 2019 است که بیش از 203 میلیون دلار در گیشه به دست آورد.

اسکار ایزاک (صداپیشه گومز آدامز) ، شارلیز ترون (مورتیشیا آدامز) ، کلوئه گریس مورتز (چهارشنبه آدامز) ، نیک کرول (عمو فستر) ، اسنوپ داگ (ایت) و بته میدلر (مادربزرگ) نقش های اصلی خود را از فیلم اصلی بازی می کنند. بیل هدر با صداپیشگی قسمت جدید  همراه می شود و جاوون "وانا" والتون نقش پوگسلی آدامز را بر عهده می گیرد (صداگذاری شده در فیلم اول توسط فین ولفهارد).

از طریق بنر منتشر شده United Artists MGM در ایالات متحده منتشر می شود. اکران بین المللی فیلم - که تحت تأثیر برنامه روز و تاریخ جدید در مناطق دیگری به غیر از کانادا نیست - توسط Universal Pictures International در حال انجام است.

The Addams Family 2 به کارگردانی گرگ تیرنان و کنراد ورنون ، بار دیگر اسکار ایزاک و شارلیز ترون را در نقش گومز و مورتیشیا آدامز بازی می کند و کلوئی گریس مورتز نیز در نقش چهارشنبه بازی می کند. نیک کرول ، اسنوپ داگ و بته میدلر نیز نقش های خود را در فیلم اول بازی می کنند و بیل هادر و والاس شاون تازه واردان فرنچایز به آنها ملحق می شوند. جاون "وانا" والتون نقش پوگسلی را بر عهده خواهد داشت که در اولین فیلم توسط فین ولفهارد صداگذاری شده است.

در اینجا خلاصه داستان رسمی 

خانواده ترسناک مورد علاقه همه در دنباله کمدی انیمیشن ، خانواده آدامز 2 بازگشتند. در این فیلم جدید ما مورتیسیا و گومز را می بینیم که کودکانشان بزرگ شده اند ، از شام خانوادگی صرف نظر کرده و کاملاً با "فریاد" غرق شده اند. زمان." برای بازگرداندن پیوند خود ، آنها تصمیم می گیرند چهارشنبه ، پاگسلی ، عمو فستر و خدمه را به اردوگاه جن زده خود نزدیک کنند و برای آخرین تعطیلات بدبخت خانوادگی راهی جاده شوند. ماجراجویی آنها در سراسر آمریکا آنها را از عنصر اصلی خارج کرده و با پسرعموی برجسته خود ، It ، و همچنین بسیاری از شخصیت های جدید کوکی ، وارد صحنه های خنده دار می شوند. چه چیزی ممکن است اشتباه شود؟

تهیه کنندگان این فیلم گیل برمن ، کنراد ورنون ، دانیل استرلینگ و آلیسون اوبراین هستند. کوین میزروچی ، جاناتان گلیکمن ، کسیدی لانگه ، آرون ال گیلبرت و جیسون کالت به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کنند.

در این فیلم ، شما شاهد درگیر شدن آدامز در ماجراهای عجیب و غریب تر خواهید بود و خود را درگیر بازی های خنده دار با انواع شخصیت های ناشناس می بینید. خانواده آدامز 2 در 1 اکتبر 2021 به سینماها می آید. مطمئن شوید که آماده خندیدن هستید!