همه نگاه ها به اینتل دوخته شده است زیرا عرضه پردازنده های نسل بعدی Alder Lake نزدیکتر می شود ، به ویژه با از دست دادن سهم بازار از طرف شرکت سازنده AMD در بازارهای CPU موبایل و رومیزی در چند سال گذشته. با این حال ، بنچمارک Ashes of Singularity اخیر ، که توسط Benchleaks ارسال شده است ، ممکن است نشان دهد که  یکی از بهترین CPU های بازی را در قالب Intel Core i9-12900K Intel آماده عرضه دارد.

در حالی که در ابتدا ممکن است به نظر برسد که امتیاز 14000 i9-12900K رقابت را در گرد و غبار رها می کند ، با بالاترین امتیاز بنچمارک از AMD Ryzen 9 5950X با 10،100 ، برخی از سلب مسئولیت ها با تجزیه و تحلیل معیارهای Ashes of Singularity وجود دارد.

هیچ یک از معیارها هیچ جزئیاتی در مورد سرعت کلاک پردازنده ها یا پردازنده های گرافیکی مورد استفاده ارائه نمی دهند و بنابراین هیچ راهی برای اطلاع از میزان اورکلاک این قطعات وجود ندارد. با این حال ، معیار تایید می کند که i9-12900K دارای 24 رشته در هسته های هیبریدی خود خواهد بود.

دیری نمی گذرد که تاریخ انتشار Alder Lake در تاریخ 27 اکتبر فرا می رسد و مدیر عامل اینتل پت گلسینگر اظهار داشت که اعلامیه بزرگ بعدی این شرکت در رویداد "Intel Innovation" که قرار است بین آن برگزار شود ، خواهد آمد. 27 و 28 اکتبر. اما به نظر می رسد که به نظر می رسد ، این افشاگری رسمی بزرگ آلدر لیک هنوز باید تأیید شود.

به هر حال ، اینتل کارهای زیادی را در آزمایشگاه های خود انجام داده است ، مانند کارت های گرافیکی جداگانه Xe HPG ، با نام رمز Alchemist. با این حال ، تردیدها در مورد توانایی معماری برای رقابت با Nvidia Geforce RTX 3070 اخیراً به دنبال یک معیار دیگر لو رفته ظاهر شده است. با این حال ، با در دسترس بودن کارت های گرافیک و قیمت ها ، کارت های گرافیکی اینتل ممکن است به دلیل وجود در قفسه های دیجیتالی و فروشگاه ها برای سازندگان دکل جدید جذاب باشد.