اولین تریلر کامل فیلم علمی تخیلی Tomch Hanch توسط فینچ توسط Apple TV+منتشر شد.

فینچ - که قبلاً Bios نامیده می شد - تنها بازمانده یک آخرالزمان جهانی را دنبال می کند که سفری خطرناک را برای یافتن خانه ای جدید برای خانواده محتمل خود - به همراه سگش و یک ربات  آغاز می کند.

فینچ را میگوئل ساپوچنیک برنده جایزه امی کارگردانی می کند که چندین قسمت محوری بازی تاج و تخت HBO ، از جمله "نبرد " مورد علاقه طرفداران را هدایت می کند. این اثر توسط کریگ لاک و ایوور پاول نوشته شده است. در میان گروه تهیه کننده می توان به روبرت زمکیس اشاره کرد که هنکس را در یک داستان زنده ماندن انفرادی  ، 2000's Cast Away به همراه فرانک اسمیت و نایا کوکوکوف کارگردانی کرد.

تام هنکس در نقش فینچ ، مهندس رباتیک و یکی از معدود بازماندگان یک رویداد خورشیدی فاجعه بار است که جهان را به یک متروک تبدیل کرده است. اما فینچ ، که ده سال است در یک پناهگاه زیرزمینی زندگی می کند ، دنیایی برای خود ساخته است که با سگش ، Goodyear ، مشترک است. حالا اما فینچ بیمار نهایی است. با گذشت زمان ، او یک روبات ایجاد می کند تا وقتی دیگر نمی تواند از Goodyear مراقبت کند. در حالی که این سه گانه سفری خطرناک را در یک منطقه متروک آمریکایی آغاز می کنند ، فینچ تلاش می کند تا به خلق خود که خود را جف نامیده است شادی و تعجب نشان دهد که زنده بودن به چه معناست و به او بیاموزیم که چگونه انسان شود و از گودیر مراقبت کند. به و خود گودیر باید یاد بگیرد که استاد جدید خود را بپذیرد و به او اعتماد کند.