علیرغم نسخه های قوی مانند Bowser's Fury ، New Pokémon Snap و Monster Hunter Rise ، بدون اشاره به مدل جدید Switch ، فکر نمی کنم بسیاری سال 2021 را سالی ویژه برای نینتندو بنامند. صادقانه بگویم ، همین امر را می توان برای اکثر شرکت ها گفت ، به دلیل سرعت گیر ناشی از همه گیری که تأخیرها را تحت تأثیر قرار می دهد و بر توسعه تأثیر منفی می گذارد. خوشبختانه و تا حدی شگفت آور ، به نظر می رسد 2022 برعکس  باشد.  نینتندو  تأیید کرد که سال آینده دلایلی برای هیجان زده شدن در مورد داشتن یک سوئیچ با چندین انحصاری برجسته شخص اول و شخص ثالث در انتظار است. این شرکت همچنین توانست در کل خود هیجان زیادی ایجاد کند.

در اینجا ، لیستی از موارد انحصاری تأیید شده Switch که سال آینده عرضه می شود ، آورده شده است. سال 2022 با راه اندازی Pokémon Legends: Arceus در ژانویه آغاز می شود که اولین عنوان پوکمون جهان باز را ارائه می دهد. Bayonetta 3 مورد انتظار بالاخره سال آینده منتشر می شود و بسیار عالی به نظر می رسد. کربی و سرزمین فراموش شده توپ صورتی محبوب را در یک جهان باز کاملاً سه بعدی رها می کند. Splatoon 3 پیچ های جدیدی در سری چند نفره محبوب نینتندو ارائه می دهد.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope دنباله ای از بازی استراتژیک متقاطع خوب Ubisoft است. در یک نکته مشابه ، Triangle Strategy بازی تاکتیکی جدی تری را از سازندگان Octopath Traveler ارائه می دهد. Monster Hunter Rise: Sunbreak گسترش عظیمی به یکی از پرفروش ترین بازی های Switch در سال 2021 است. البته ، دنباله The Legend of Zelda: Breath of the Wild ، یکی از مشهورترین بازی هایی که تا کنون ساخته شده است ، به عنوان سال خدمت می کند. سرخط این مجموعه نرم افزاری قاتلان است که هر ناشری مفتخر است به آن افتخار کند.

این بازی ها باید در Switch OLED بسیار زیبا به نظر برسند ، که در طبیعت ظاهر شده و سخت افزار جدیدی را برای چاپ پول به نینتندو می دهد. باید دید این سوئیچ با حداقل ارتقا چقدر خوب عمل می کند (در 8 اکتبر راه اندازی می شود) ، اما پیش خریدهای اولیه با عجله فروخته شد. و صادق باشیم: این یک سوئیچ است ، پلتفرمی که دائماً فارغ از مدل ، گانگسترها را فروخته است. OLED به احتمال زیاد سال 2022 را برای ادامه این روند صرف خواهد کرد زیرا بسیاری از صاحبان کنونی Switch بهانه می آورند (یا در بازپرداخت مالیات مشارکت می کنند) تا به صفحه روشن تر در آماده سازی برای نسخه بزرگ بعدی تبدیل شوند.

این فراتر از بازی و سخت افزار است. فیلم متحرک ماریو Illumination دسامبر آینده به نمایش در می آید و اگر این فیلم بزرگ نباشد ، تعجب می کنم. یکی ، ماریو است ؛ او میکی موس بازی های ویدئویی است و مورد علاقه نسل ها از طرفداران ، گیمرهای هاردکور و غیره است. فیلم انیمیشنی توسط استودیو در پشت امتیازات فوق العاده موفق Despicable Me and Minions؟ این فیلم بدون توجه به کیفیت آن  می چرخد ، اگرچه می دانیم که Illumination در استعداد کوتاهی نمی کند. نینتندو به تازگی بازیگران تمام ستاره خود را با بازی کریس پرت (ماریو) ، چارلی دی (لوئیجی) و جک بلک (بوسور) در میان دیگران معرفی کرد. ماریو به احتمال زیاد با بچه ها ، والدین آنها که به نوعی یا با ماریو بزرگ شده اند ، طنین انداز خواهد شد ، و بله ، حتی شکاکان سخت گیر سر خود را در این بخش از مقاله تکان می دهند. درست مانند Sonic the Hedgehog قبل از آن ، من گمان می کنم طرفداران خسته در ابتدا از دیدن آن قبل از کنجکاوی یا نوستالژی آنها برای خرید بلیط امتناع خواهند کرد.

چیزی که هیجان انگیز است این است که این تنها خبر تایید شده است. نینتندو تمایل زیادی به بیرون کشیدن اعلان های غافلگیر کننده از پشت دارد - به یاد داشته باشید که آنها Paper Mario: The Oragami King را بدون هیچ گونه اشاره ای به وجود آوردند و چند ماه بعد راه اندازی کردند؟ Metroid Prime 4 هنوز در دسترس است ، همانطور که امید آن مجموعه Prime شایعه شده است. شاید ما یک سازنده جدید پلتفرم ماریو تهیه کنیم تا همزمان با فیلم باشد. نینتندو می تواند سخت ترین شرکت برای پیش بینی باشد و یکی از هیجان انگیزترین شرکت های پیش بینی شده است. ما نمی دانیم چه شگفتی در انتظار است ، اما من مشتاقم که بدانم. من امسال سوییچ خود را آنطور که دوست دارم روشن نکرده ام ، اما با این ترکیب و بیشتر ، سخت است که سال آینده درباره House of Mario مورد بحث قرار نگیرد.