شانگ چی و افسانه های ده حلقه همچنان در گیشه خیره کننده است.استودیو مارول و  دیزنی روز جمعه با فروش 186.8 میلیون دلار بلیط داخلی به نقطه عطف بزرگی دست یافتند ، با وجود چالش های ناشی از نوع دلتا ، بالاترین درآمد ناخالص در دوران همه گیری. این رکورد قبلاً متعلق به عنوان Marvel Black Widow بود که در آمریکای شمالی به 183.4 میلیون دلار رسید.

تحلیلگران باکس آفیس صعودی بر این باورند که شانگ چی تا پایان عمر داخلی خود به 240 میلیون دلار یا بیشتر نزدیک شده است. دیزنی ترجیح داد فیلم را به صورت تئاتری به نمایش بگذارد و روز و تاریخ آن را روی صفحه بزرگ و دیزنی پلاس را با قیمتی گران قیمت باز کند ، همانطور که در مورد Black Widow و چندین نسخه دیگر دوران پاندمی انجام شد.

شانگ چی رکورد افتتاحیه روز کارگر را با حمل و نقل چهار روزه 94.7 میلیون دلار شکست. برای سه روز ، 75.4 میلیون دلار درآمد داشت که رقم هنگفتی برای سپتامبر و دومین شروع بزرگ 2021 پس از Black Widow (80.3 دلار) بود.

 فیلمساز Destin Daniel Cretton ، شانگ چی سیمو لیو را به عنوان جدیدترین قهرمان مارول بازی می کند و اولین استودیویی است که در نقش اصلی آسیا بازی می کند. پیشنهاد ابرقهرمانی با نقدهای مثبت ، خروج قوی مخاطبان و A CinemaScore تأمین شده است. آکوآفینا ، منگر ژانگ ، تونی لیونگ ، فالا چن و میشل یئو نیز بازی می کنند.

شانگ چی هیچ مشکلی برای غلبه بر ورودی جدید ندارد ایوان هانسن عزیز برای چهارمین آخر هفته متوالی در صدر جدول گیشه داخلی قرار دارد و برآورد اولیه نشان می دهد 12.5 تا 13 میلیون دلار پس از دریافت 3.6 میلیون دلار در روز جمعه درآمد داشته است.

اقتباس از موزیکال فوق العاده برادوی با همین نام ، عزیز ایوان هانسن روز جمعه با 3.2 میلیون دلار خاموش (شامل 800000 دلار در پیش نمایش پنجشنبه) برای افتتاحیه داخلی 7.3 میلیون دلار به نمایش درآمد.

باید منتظر ماند و دید آیا فیلم یونیورسال می تواند بر نقدهای کلی ضعیف غلبه کند (رتبه فعلی آن در Rotten Tomatoes 33 درصد است). تماشاگران داستان بزرگسالی را بیشتر دوست داشتند و به آن نمره A- CinemaScore دادند.

ایوان هنسن عزیز در نیمه دوم تابستان 2020 در طول همه گیری و تحت هدایت استفان چبوسکی (مزایای بودن یک گل والایی) فیلمبرداری شد و بن پلات نقش اصلی برنده جایزه تونی خود را به عنوان یک دبیرستان تنها و قطع ارتباط بازی کرد. دانشجو. با توجه به این که نمایش مرحله ای برنده جایزه تونی یک پدیده فرهنگی بود ، امیدها زیاد بود.