پیش از این فصل دوم The Witcher ، تایید شده است که سری فانتزی Netflix برای سومین بار باز می گردد.
استریمر این خبر را به عنوان بخشی از رویداد TUDUM امروز (25 سپتامبر) فاش کرد و در عین حال از نمای جدیدی از فصل 2 رونمایی کرد.

در کنار این اعلامیه ، نتفلیکس تأیید کرد که دومین فیلم بلند انیمیشن و سری جدید بچه ها و خانواده در دنیای The Witcher نیز در راه است.

 یک تریلر جدید از فصل دوم "The Witcher"  نمایشی که هنری کاویل را با شلوارهای چرمی تنگ و کثیف بازی می کند ، در فصل اول خود طرفداران زیادی پیدا کرد ، تا جایی که نتفلیکس نه تنها فصل دوم را سبز کرد ، بلکه در دو پروژه در یک جهان پیش رفت: زنده پیش نمایش اکشن "The Witcher: Blood Origin" و ویژگی متحرک "The Witcher: Nightmare of the Wolf".

"The Witcher" حتی رویداد آنلاین مستقل خود را - WitcherCon - برای جشن گرفتن همه چیز "Witcher" داشت. ظاهراً همه اینها برای Netflix کافی نبود ، زیرا گرالت و شمشیرهایش در طول TUDUM مورد توجه بیشتری قرار گرفتند. علاوه بر تریلر جدید و دو کلیپ از فصل آینده ، همچنین مشخص شد که "The Witcher" در حال حاضر برای فصل 3 تمدید شده است.

در اینجا خلاصه ای رسمی از آنچه می توانیم از فصل دوم "The Witcher" انتظار داشته باشیم آمده است:

     گرالت ریویا که متقاعد شده بود جان ینفر در نبرد سودن از دست رفته است ، پرنسس سیریلا را به امن ترین مکانی که می شناسد ، خانه کودکی اش Kaer Morhen ، می آورد. در حالی که پادشاهان ، جن ها ، انسان ها و شیاطین قاره برای برتری در خارج از دیوارهای آن تلاش می کنند ، او باید از دختر در برابر چیزی بسیار خطرناک تر محافظت کند: قدرت مرموز او در درون.

فصل دوم "The Witcher" همچنین گرالت را با مربی خود ، Vesemir (Kim Bodnia) ، که در "The Witcher: Nightmare of the Wolf" ملاقات کردیم ، متحد می کند.

علاوه بر کاویل و بدنیا ، فصل دوم "The Witcher" شاهد بازگشت آنیا چالوترا در نقش ینفر ، فریا آلان در نقش شاهزاده سیریلا (معروف به سیری) ، جوئی باتی در نقش جاسکی برد ، مای آنا بورینگ در نقش تیسایا ، تام کانتون در نقش فیلاداندر ، لیلی کوپر در نقش مورتا ، جرمی کرافورد در نقش یارپین زیگرین ، ایمون فارن در نقش کاهیر ، ماهش جادو در نقش ویلگفورتز ، ترنس مینارد در نقش آرتورئوس ، لارس میکلسن در نقش استرگوبور ، میمی ندوینی در نقش فرینگلا ویگو ، رویس پیررسون در نقش آنسترداد ، آنسترداد ، آنستراد شفر در نقش Triss Merigold و Therica Wilson در نقش Sabrina.

همراه با تریلر دو کلیپ از فصل 2 "The Witcher" بود که در آن گرالت با پرتاب چاقو با دوست قدیمی خود نیولن بازی می کند و آماده مبارزه با یک هیولا می شود.


لورن اشمیت هیسریچ به عنوان نمایشگر فصل دوم بازگشته و به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز فعالیت خواهد کرد. ما همچنین در فصل دوم "The Witcher" با شخصیت های جدیدی آشنا می شویم ، از جمله کریستوفر هیوجو در نقش نیولن ، گراهام مک تاویش در نقش دیکسترا ، کاسی کلر در نقش فیلیپا ، سیمون کالو و لیز کار به عنوان عوامل کارآگاهی کدرینگر و فن ، کریس فولتون در نقش ریانس و ادجوآ اندوه در نقش ننکه

فصل دوم "The Witcher" در نتفلیکس 17 دسامبر 2021 پخش می شود.